Perfumy na prezent

Choć brzmi to zaskakująco, w sklepie erotycznym można znaleźć zupełnie “niesexshopowe” produkty, które jednak są niezwykle zmysłowe i można powiedzieć seksualno-sensualne, mimo, że używając je na codzień wcale tak o nich nie myślimy.

perfumy_prezent

 

Firma YESforLOV, żeby zamknąć klamrą swoje niezwykłe miłosne produkty, postawiła na perfumy. Teraz kolejne firmy z branży produktów zmysłowych decyduje się na podobny ruch, jednak to właśnie Rejouissance przecierają szlak pachnącej miłości, którą można się otulić, jak wspomnieniem o cudownie spędzonej wspólnej nocy. Perfumy Rejouissance to perfumy luksusowe i zmysłowe, a ich doskonałą recenzję wystawił Bloger Nez De Luxe

Marcin Budzyk pisze w swoim blogu o tym, że Rejouissance to po stokroć doskonalsza i zawiła niż Escada Collection, pisze też, że jest jednym z najlepszych ze słodkich i ciepłych zapachów na rynku.  Blogger zachwyca się cudowną waniliową kompozycją, a nawet mówi o tym, że perfumy właściwie mogłyby funkcjonować jako perfumy “unisex” (do niej i dla niego).

Warto przeczytać tę recenzję, żeby zrozumieć z jakim produktem mamy do czynienia. Rejouissance to doskonały pomysł na świąteczny prezent. Znakomity wybór dla kobiet zmysłowych, które lubią ciepłe i słodkie zapachy. Fakt, że należy do marki specjalizującej się w zmysłowości dodaje całości rumieńców i zrozumiale nastraja do miłości.

 

Dodamy też, że dostępna jest męska wersja zapachu Rejoussance. Drzewna, zmysłowa i rumiana.

 

KLIKNIJ ZDJĘCIE I KUP PERFUMY

 

 

 

Przeczytaj niezwykle piękną recenzję na specjalistycznym blogu NEZ DE LUXE:

 

PAMIĘTAJ, ŻE W GRUDNIU PAKUJEMY PREZENTY ZA DARMO! SPRAWDŹ, JAK TO DZIAŁA! Kliknij tutaj.