Co powinni wiedzieć mężczyźni…

poradnikdlamezczyzn

 

Tabletki, suplementy, niewiarygodnie działające maści i kremy, które mają poprawić wydolność Panów i zwiększać ich “dobra” w łóżku są niebywale popularne wśród klientów sklepów erotycznych. Tylko czy w łóżku chodzi głównie o to, żeby mieć większego penisa? Niekoniecznie! Oto lista zabawek, wskazanych przez kobiety, które nie powiększają penisów, a jednak potrafią w łóżku zdziałać cuda i z pewnością pomogą Wam doprowadzić kobietę do szaleństwa!

Pierścień erekcyjny

Zaczynamy od klasyku, który kobiety kupują partnerom badzo chętnie, a partnerzy, jak się okazuje bardzo chętnie przyjmują ten prezent z entuzjazmem i radością.
Pierścień erekcyjny działa tak, że założony na penis w czasie wzwodu zatrzymuje krew w penisie i nie pozwala jej uciec, przez co erekcja utrzymuje się dłużej. Jednak nie tylko to! Penis z pierścieniem jest bardziej twardy, bardziej wyżyłowany i robi znacznie “poważniejsze” wrażenie. Kobietom zapewnia to niezwykłe wrażenia fizyczne, wszystkim za to znakomite wrażenia wizualne. Warto wydać te kilka złotych na prostą zabawkę, która podnosi temperaturę zabawy wysoko w górę.

 

 

 

 

Dobry lubrykant

Świetny lubrykant to często najprostszy sposób, żeby było milej i bardziej zmysłowo. Śliskie palce sunące po ciele, wślizgujące się w zakamarki i masujące najbardziej wrażliwe przestrzenie ciała potrafią działać cuda i z pewnością zachwycą każdą kobietę spragnioną większej czułości i intensywniejszej stymulacji. Partnerzy mogą wybrać lubrykant smakowy, który spowoduje, że seks oralny będzie znacznie intensywniejszy i jeszcze bardziej naturalny. Ze słodyczą na języku aktywny partner radzi sobie intuicyjnie, co finalnie opłaca się wszystkim!

 

 

 

 

Kulki analne B Balls

Dla mężczyzn śmiałych i gotowych na niezwykłe doznania. Kulki analne B Balls zaaplikowane do odbytu partnera stymulują intensywnie prostatę podczas zabaw erotycznych – stosunku zwłaszcza. Stymulacja kulkami wzmaga pracę mieśni dna miednicy, a to działa bezpośrednio na jakość erekcji i intensywność doznań. Mężczyźni szybko tracą siłę mięśni dna miednicy, a w przeciwieństwie do kobiet rzadko kiedy je ćwiczą. Nie mają pojęcia, że od siły mięśni i ich sprawności zależy moc erekcji. Używanie kulek B Balls do zabaw to z jednej strony niezwykłe doznanie, z drugiej ćwiczenie męskich mięśni Kegla!

 

 

 

 

Mały wibrator

Poręczny wibrator w kompetentnej dłoni partnera to gwarantowana rozkosz partnerki i gwarantowana udana noc dla pary. Mały wibrator pozwala na pełną kontrolę rozkoszy partnerki – wystarczy posłużyć się wibratorem i pieścić partnerkę w miejscach, które wskaże. Stymulacja łechtaczki prawie zawsze jest tutaj skuteczna i pozwala na rozgrzanie pożądania partnerki do czerwoności. Mały wibrator może być fantastycznym uzupełnieniem seksu oralnego. Partnerka może poczuć się bezradnie pieszczona w męskiej dłoni i dopieszczona! Z małym wibratorem orgazm jest znacznie pewniejszy! Po orgaźmie jest chętna na ciągi dalsze – partner może przystąpić do penetracji i dojść w drugiej kolejności , albo nawet dojść z partnerką szczytującą po raz drugi.

 

 

 

 

Świeca do masażu

Chociaż wydaje się to przebrzmiałym frazesem, kobiety naprawdę kochają grę wstępną. Pocałunki, pieszczoty, głaskanie, lizanie i przygryzanie. Wszystko to, co stymuluje ciało – czasem w bardzo zaskakującym rytmie, miejscu, czasem delikatnie, czasem intensywnie … Pieszczenie całego ciała to ogromna przyjemność dla kobiety. Fakt, że może się temu bezprzykładnie oddać jest źródłem dodatkowej satysfakcji. Pieszczenie ciała, które Ci się oddaje i które jest w tej chwili kompletnie uległe, a z każdym dotknięciem bardziej i bardziej spolegliwe może być dla Ciebie źródłem ogromnej rozkoszy.. Ciepła świeca do masażu rozgrzewa, rozpala i dopieszcza, a dłonie gładko ślizgają się po skórze partnerki. Tak rozpoczęta noc z pewnością stanie się dla Was obydwojga niezapomnianym przeżyciem!

 

 

 

Kajdanki i opaska

Co prawda nie wszystkie, ale coraz więcej kobiet oczekuje wyraźnej inicjatywy ze strony partnera – dotyczy to szczególnie kobiet po 30 roku życia. Chcą być “wzięte w jasyr i rozkosznie zaskoczone” – tak przynajmniej wynikałoby z ilości wielbicielek “Pięćdziesięciu Twarzy Greya”. Pewny siebie, doświadczony i zdecydowany mężczyzna, który dba o jej przyjemność i bierze na siebie wszystko, co jest z tym związane, nie oczekując z jej strony nawet kiwnięcia palcem… O tym marzą współczesne kobiety. Więc czemu by nie dać jej tego od czasu do czasu w nocy? Zawiąż jej oczy zmysłową opaską, skuj kajdankami i sprawiaj przyjemność. Może dawać Ci wskazówki i zdradzać, czy idziesz w dobrym kierunku, nie ma jednak możliwości kontrolowania sytuacji. Pamiętaj, że wiążąc kogoś, musisz mieć jego pełną zgodę. Nie możesz też, jeśli zaprotestuje, kontynuować – ustalcie słowo “bezpieczeństwa” na czas całej zabawy (jeśli na przykład partnerka powie “czerwony” przerywasz to, co robicie) i do dzieła!