Idź kup sobie mały wibrator!

Decyzja o zakupie pierwszego wibratora zawsze nastręcza pewnych trudności – czy to merytorycznych (no bo który wybrać), czy też (nie wstydźmy się tego) emocjonalnych.
A jednak w końcu dokonujemy tej decyzji, która może być wspaniała, może też nas kosztować niewyobrażalne rozczarowania.
Żeby tego uniknąć, kobiety – zwłaszcza młodsze – wybierają spośród asortymentu, który wydaje się być najmniej rozczarowujący – mianowicie mały wibrator.

Dlaczego kobiety wybierają małe wibratory? Właśnie dlatego, że sprawiają wrażenie idealnych na początek. Nie “straszą” rozmiarem i możemy być pewne, że się “zmieści” w nas. A choć uprawiamy seks i nasi partnerzy częściej mają większe penisy we wzwodzie niż wibratory mini, jeśli pozostajemy w związku heteroseksualnym, to z jakichś nie do końca zrozumiałych względów po pensjonarsku popadamy w lęk, że wszystko o długości większej od naszej dłoni zupełnie nam się nie przyda. Godzimy się z tym zjawiskiem i wybieramy wibrator mały, który dodatkowo jest poręczniejszy niż wibrator pełnowymiarowy. Można pieścić nim całe ciało, można też korzystać z niego podczas gry wstępnej i pieszczenia partnera. Użycie małego wibratora np. jako uzupełnienia stymulacji oralnej wydaje się wręcz naturalne, jeśli już mamy gadżety i korzystamy z nich.
Wibrator mini jest bezpretensjonalny i wesolutki – przypomina niewinną zabawkę bardziej niż jego większe “rodzeństwo”, przez co decyzja o jego zakupie jest znacznie prostsza. Łatwo kupić go jako prezent, bez obaw, że wystraszymy osobę obdarowaną. Zwłaszcza, jeżeli wybierzemy taki model, który na sam widok będzie wzbudzał radosne skojarzenia – np. miał uśmiech, jak Little Paul Fun Factory przypominający zabawną dżdżownicę. Wibrator Mini znacznie częściej może być w użyciu niż duży gadżet – łatwo go wyjąć, dzięki gabarytom wydaje się, że “mniej z nim roboty”. No i można zabrać bo ze sobą na wakacje. Ale nie tylko. Zdaje egzamin, jako niespodzianka w torebce na gorącą randkę.

Co ciekawe osoby, które potem inwestują w duże wibratory, wcale nie pozbywają się mniejszych! Z powodu swoich zalet, “maluchy” chętnie są nadal używane do wspólnych zabaw. Dobrze dobrany mały wibrator staje się sprzymierzeńcem par i przyjacielem, do tego stopnia, że kobiety nie chcą się ich pozbywać i nadal ich używają – co najmniej tak samo często jak dużych, jeśli nie częściej. Poza tym, dzięki poręczności i gabarytom stosowane mogą być do stymulacji analnej – jednak, nie każdy wibrator mini się do tego nada – o tym już teraz!

Małe wibratory, choć małe, wyprodukowanego przez solidnego producenta będą nie tylko wesołe i ładne, ale też będą stymulowały precyzyjnie i w konkretny sposób określone punkty rozkoszy w obrębie narządów płciowych i całego ciała. Żeby wybrać idealny dla siebie zastanawiamy się nad tym, czy potrzebujemy czegoś szerszego czy węższego, czy ma stymulować łechtaczkę (wypustka przy podstawie wibratora) czy punkt G (“zakrzywiona” końcówka wibratora). Mamy też do dyspozycji takie cuda, które są jednocześnie zakrzywione, żeby wyszukiwać punkt G, oraz mają wypustkę klitoralną. Takie, jak mówią dziewczyny, są najfajniejsze – tym bardziej, że “atakują” łechtaczkę z dwóch stron – od zewnątrz położonej żołędzi oraz od jej trzonu, który drażnią przez ścianę pochwy od środka. Ostatni rodzaj stymulacji dotyczy wejścia do pochwy – wibratory żebrowane idealnie się do tego nadają – odpowiednio poruszane w pochwie przy penetracji, przy zachowaniu ulubionego rytmu zapewniają niesamowite wrażenia i gwarantują sukces, bardziej tradycyjne i uwielbiane na prezenty są ładne wibratory proste – nienajcieńsze, ale odrobinę “ustrukturalizowane” na powierzchni, żeby łatwiej stymulować punkt G.
Kryterium wyboru powinna być też grubość zabawki – niektóre małe są cieńsze inne grubsze. Średnica wibratora ma znaczenie!  Grubsza zabawka może się okazać bardziej stymulująca dla kobiet, które już urodziły dzieci, a ich pochwa nadal pozostaje luźniejsza.   Inne dziewczyny bardziej zainteresowane grubszym małym wibratorem, to te, które współżyją często, a ich partner ma większego penisa – ich pochwa nie ma szans wrócić do rozmiarów oryginalnych w tym czasie.
W ten sposób znając swoje preferencje, łatwiej jest dokonać odpowiedniego wyboru – na to samo namawiam mężczyzn, którzy obawiają się, czy dobrze wybiorą prezent dla swojej dziewczyny. Wystarczy podpytać lub sprawdzić co lubi, żeby wybrać jak najlepiej i nie łapać się w pierwszej kolejności za największego dingdonga dostępnego w sklepie.

Pary wspólnie też lubią małe wibratory. Wspólnie mogą swobodnie się nim pieścić. Gabaryty szczególnie istotne są, wydaje się, w przypadku pieszczenia mężczyzny przez kobietę. Większośc Panów zapewnie będzie uciekać od dużego wibratora jeżdżącego po ich ciele czy w obrębie stref erogennych, jednak mały wydaje się niewinnie rozkoszny i zapraszający do takiej właśnie zmysłowej zabawy, kiedy nie pęd do celu jest istotny, a raczej bycie ze sobą i sprawianie sobie przyjemności. Operowanie małym wibratorem jest wygodne i świetnie doda niesamowitych wrażeń w trakcie chociażby seksu oralnego. Zdradzę też, że jedną z pierwszych rzeczy rzeczą jaką na imprezie zrobiła z małym wibratorem moja siostra, było przymocowanie do niego gumką do włosów (uchwyt równolegle do wibratora) masażera do głowy (takiego “drucianego” pędzelka, gadżetu pochodzącego rzekomo z chińskiej medycyny naturalnej, którym się jeździ po głowie) po czym włożyła wibrujące ustrojstwo na głowę swojego męża. Widok jego twarzy był bezcenny! Widzicie więc, że możliwości macie niesamowite!

Wracjąc jednak do erotyki, a nawet rozkosznego porno z mini wibratorem, powiem trochę o seksie analnym. Zabawy analne i stymulacja odbytu lub “przez” odbyt jest coraz powszechniejsza. Nie dlatego, żeby stawała się modna – choć to pewnie też ma znaczenie, zwłaszcza w kontekście “tyle osób to robi, to może spróbujemy” – w moim odczuciu to bardziej kwestia popularyzacji treści erotycznych oraz coraz powszechniejszego pisania na ten temat przez strony i portale tematyczne. Wiedza na ten temat jest coraz powszechniejsza, nasze lęki trochę odchodzą na bok i mamy ochotę spróbować “tej drogi”. Więcej i więcej par decyduje się na tę formę seksualną. Oznacza to, że korzystają też z gadżetów erotycznych – zarówno korków, koralików i dild, jak i stymulatorów prostaty (mężczyźni) oraz wibratorów (obie płcie). Dlatego posiadanie niewielkiego wibratora daje obydwojgu partnerom możliwość stymulacji analnej przy pomocy zgrabnego gadżetu, który będzie powoli “oswajał” z penetracją tą drogą. Odpowiednio prowadzony będzie stymulował prostatę u mężczyzny, jak również punkt G i głębokie struktury łechtaczki u kobiety. Z punktu widzenia intensywności stymulacji do prostaty lepiej jest skorzystać ze specjalnego stymulatora prostaty. Opinie ekspertów dotyczące stymulacji gruczołu krokowego są rozbieżne, dlatego odpowiedzialne firmy proponują delikatniejsze wibracje w przypadku jeśli chcielibyśmy włączyć tę formę pieszczot na stałe do naszego repretuaru. Jeśli jednak jest ona okazjonalna, możemy skorzystać z wibratora MINI. Nie wolno używać wibratorów, które mogłyby po wyśliźnięciu nam się z dłoni “wpaść” w całości do odbytu. Powinniśmy wybrać taki z wypustką do stymulacji łechtaczki – zapobiegnie ona wsunięciu wibratora zbyt głęboko, lub co gorsza, upokarzającej (niewątpliwie) wizycie na pogotowiu.

Chociaż wibrator mini jest zabawką niewielką, dobrze jeśli jest w miarę elastyczny, żeby przyjemnie mógł się odginać i “przytulać” do ciała jeśli nabierzemy na to ochoty. Trzeba jednak pamiętać, że małe wibratory są znacznie mniej sprężyste niż wibratory pełnowymiarowe. Silnik zajmuje często całą zabawkę, a to usztywnia całą strukturę. Dzięki temu jednak wibratory, choć małe dają niewiarygodne wrażenia i silną stymulację. Dobrze też, kiedy wykonany jest z silikonu medycznego – materiał ten nie dość, że jest bezpieczny i niepodrażniający, łatwy w utrzymaniu, to przyjmuje temperaturę ciała – a to istotne z punktu widzenia pieszczot. Badania wykazują, że kobiety, które podczas stosunku mają ciepłe stopy częściej przeżywają orgazm (wyobraźcie sobie!) więc nie wierzę, że wkładanie zimnego wibratora do pochwy nie będzie miało na niego wpływu! No i automatyczne “zaciskanie” się pochwy i zmniejszanie jej przekrwienia, kiedy chłodzimy jej ścianki – nawet minimalne różnice temperaturowe mogą znacząco wpływać na reakcje naszego ciała, a zwłaszcza tak delikatnych obszarów jakimi są narządy płciowe. Pójdę dalej! Zachęcam do włożenia ich do ciepłej wody przed zabawą – ciepły silikon będzie przyjemnie dotykał skóry nie powodując dreszczy!

W kwestii higieny wibratorów polecam procedury zalecane przez producenta – mycie w ciepłej wodzie, stosowanie profesjonalnego “Cleaner”-a, nieużywanie silikonowych lubrykantów, a wodnych jak na przykład Toyfluid. Choć wibratory mini są małe, wprowadzenie na początku może nastręczać trudności – dobrze rozpocząć od stymulacji łechtaczki wibratorem posmarowanym kropelką fluidu, objeździć “areał” fantazjując i się nastrajając, a dopiero potem wprowadzać do środka. Potem można szczytować… wreszcie…  A kiedy nabierzecie ochoty na bardzo upojne orgazmy, nawet sam na sam – wybierzcie mały wibrator jako ten “dodatkowy” i kiedy duży będzie szalał w was, mały zadziornie zaatakuje łechtaczkę. Tylko nie krzyczcie za bardzo, żeby nie wystraszyć sasiadów.